Esileht » Pakkumised » Koduklubi aastakava

Koduklubi aastakava

Täna valmis koduklubi orienteeruv aastakava. See näeb välja selline: 

September – Oma elus ja kodus uuenemisele ruumi loomine. Liikumine killustatuselt ja teiste elu elada püüdmiselt oma elu elamisele ja nii kodus kui elus hingamisruumi suurendamisele.

Oktoober – Elu toetavad harjumused ja rutiinid. Millest nad koosnevad ning kuidas neid luua, hoida ja vajadusel muuta. Võimalus saada tuge oma isiklike harjumuste ja rutiinide väljakujundamisel või täiendamisel.

November – Mälestuste loomine. Isiklikud ja perekondlikud traditsioonid ja rituaalid. Võimalus vaadata üle oma lapsepõlve ja praegused olemasolevad ja soovitud traditsioonid ning saada tuge uute alustamisel. Kuidas luua tingimusi mälestusväärsete hetkede tekkeks, ka väljaspool traditsioone ja rituaale.

Detsember – Hubasuse ja ilu loomine kodus ja enda ümber, eriti pimedal aastaajal. Detailid, mis toetavad hubasuse tunnet. Ilu märkamine, kaasa võtmine ja suurendamine.

Jaanuar – Koduse õhkkonna loomine. Kuidas olla selline inimene, kelle ümber on kodune. Kuidas aidata inimestel kasvada ja oma elu luua, ilma sealjuures ennast kaotamata.

Veebruar – Harjumused ja rutiinid 2. Vaatame üle sügisel alustatud harjumused ja rutiinid, süveneme veel ja vajadusel teeme muutusi ja täiendusi.

Märts – Loominguline elu. Kuidas avada ja toetada oma loomingulisust, luua kõike head ja ilusat nii igapäevase elu käigus kui suuremate ettevõtmistena ja hoida ennast värskena.

Aprill – Elus ja kodus korra loomine. Vajadusel veel või uuesti elus ruumi tegemine, selguse loomine, suurpuhastus, sihtide ülevaatamine ja uute valimine. Olenevalt ilmastiku oludest võib see osa nihkuda varasemaks, kooskõlla looduse ettenähtud ajaga puhastuseks.

Mai – Suhted. Kuidas luua ja hoida selliseid suhteid, mis toetavad kõiki osapooli, aitavad kasvada ja luua veel paremat elu.

Juuni – Iseseisev majapidamine. Kuidas luua ja hoida majapidamist, mis peab vastu ka rasketel aegadel ja on vajadusel toeks ja inspiratsiooniks teistele, ilma ennast ülekoormamata.

Juuli – Osalejate pakutud teemad

August – Osalejate pakutud teemad, aasta jooksul tehtu ülevaatamine ja kinnitamine.

Klubi liikmeks saamiseks, lisateemade soovitamiseks ja küsimustega kirjuta ivooglaid@gmail.com.

Klubi aasta algab 31. augustil.

https://looduskodu.wordpress.com/koduklubi/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s