Esileht » Koduloomine » Füüsilise kohaga Kodukursus

Füüsilise kohaga Kodukursus

Korduvalt on küsitud füüsilise kohaga Looduskodu kursuseid. Nüüd saan öelda, et sel suvel toimub esimest korda füüsilise kohaga Kodukursus, mis koosneb praktilistest töötubadest toiduvalmistamiseks, käsitööks, kodu õnnistamise vahendite valmistamiseks ja paljuks muuks ning vestlusringidest:) See töötubade sari täiendab otseselt Elu toetava kodu e-kursusel õpitut.

Suvine koolitus toimub tõenäoliselt maal mõnes talus või mõisas vms kenas looduslikus kohas, kus saab õues olla ja soovijad saavad telkida. Kuna töötoad toimuvad nädalavahetuste kaupa ja vajalik on ka ööbimine, siis valime sellise koha, kus saab vaba aega meeldivalt veeta, hommikul õues joogat teha jms. Ma ise eelistan Võrumaad, kuid praegu on koht veel lahtine.

Töötubade sari on Kodutee Aasta hinna sees, teistele eraldi ostetav. Kodutee Aastaga saab liituda veel homseni ehk 1. aprillini. Sellist pakkumist nii madala hinnaga päris kindlasti enam ei tule. Seega, kui tunned, et need kursused kutsuvad Sind, siis astu samm ja kirjuta mulle aadressil ivooglaid@gmail.com.

🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s