Esileht » Koduloomine » Kuidas ennast armastada töövihik ja Elu toetava kodu kursus

Kuidas ennast armastada töövihik ja Elu toetava kodu kursus

Nüüd saab igale kursusele eraldi registreeruda:) Kodutee Aasta on uute liikmete vastuvõtu lõpetanud.
Loon siiski ka edaspidi võimalusi inimestele, kes soovivad minuga lähemalt ja pikemalt kui ühe kursuse raames koos töötada, kuid juba uues vormis ja uue hinnaga.

Eraldi on nüüd tellitav ka töövihik “Kuidas ennast armastada”. Töövihik koosneb 109 küsimusest ja ülesandest, mis aitavad Sul ennast armastama ja hoidma õppida. Töövihik maksab 11 eur. Tellimiseks kirjuta mulle ivooglaid@gmail.com.

Kuidas ennast armastada teade

28. aprill kuni 22. juuni toimub e-kursus Elu toetav kodu. Kursus kestab kaks kuud ning toimub paralleelselt nii eesti kui inglise keeles. Keeleoskajad saavad osaleda mõlema grupi vestlustes.
Kursusele pakun 2 stipendiumi ehk tasuta osalust. Stipendiumi taotlemiseks kirjuta hiljemalt 14. aprilli hommikul kella 10ks ivooglaid@gmail.com. Kursusele saab registreeruda kuni 27. aprillini ja see maksab ühes osas makstes 278 eur. Vajadusel saab osalustasu maksta kahes osas, kumbki osa 150 eur.

Kursusel läbime osaliselt Harmoonilise kodu kursusel õpitut täienenuna ning osaliselt täiesti uusi teemasid. Vanadest teemadest tulevad uuenenuna uuesti korra loomine, külalisteks valmistumine ning loomingulise toiduvalmistamise alused. Päris uuena lisanduvad kodu õnnistamine, kuidas olla selline inimene, kelle ümber kodu saab kasvada ja toimida ning elu toetav kodukujundus. Unistamise kursuselt on uuenenuna siia üle tulnud oma kodu unistustes selguse loomine.

Elu toetav kodu teade märts 2014

Pikemalt loe Elu toetava kodu kursuse kohta siin.

Palun aita sel infol jõuda kõigini, kellele see võib rõõmu tuua:) Aitäh! 🙂

One thought on “Kuidas ennast armastada töövihik ja Elu toetava kodu kursus

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s