Esileht » Uncategorized » Koduraamat ja Kuidas ennast armastada

Koduraamat ja Kuidas ennast armastada

Foto: Soroush Karimi/Unsplash

Rõõmus teade! Üle mitme aasta otsustasin taas saadavaks teha kaheosalise e-raamatu “Kuidas luua harmoonilist kodu” ja töövihiku “Kuidas ennast armastada”. Võtsin nende tutvustused aastaid tagasi maha, sest plaanisin koduraamatu paberil välja anda. Kuna olen siiani muid tegemisi juba tehtu viimistlemisest tähtsamaks pidanud, on aeg lõpetada nende varjamine inimeste eest, kellele need rõõmu ja praktilist tuge pakuks. Parem ebatäiuslikult tehtud ja võimalusega kedagi aidata kui täiuslikkuse ootuses peidus.

Raamatutega saab lähemalt tutvuda siin:

“Kuidas luua harmoonilist kodu”

“Kuidas ennast armastada”

Raamatud sündisid mu enda vajadusest nende järele ja millegi ligilähedaseltki vajadustele vastava puudumisest mulle teada olevate raamatute seas. Nüüd pika aja järel nendega tutvust uuendades leidsin, et kui need ei oleks mu enda kirjutatud ja seega mul arvutis olemas, siis ma telliks kõik kolm kohe, hetkegi kõhklemata. Mis tähendab, et on aeg nad ise uuesti läbi töötada. 🙂

Kui Sul neid raamatuid veel ei ole või tead kedagi, kes neist rõõmu ja tuge saaks, siis võta julgelt ühendust ja jaga infot sõpradega.

Aitäh!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s