Esileht » Koduloomine » Ökoelu » Feminismist ja loomasõbralikkusest

Feminismist ja loomasõbralikkusest

Mõni päev tagasi oli Bioneeris artikkel feminismi ja loomasõbralikkuse ühendamisest.

Karusloomakasvatus, suured kanafarmid, Hiina ja Aafrika mõned tüdrukuid puudutavad kombed jms on kahtlemata väärt hukkamõistu.

Kuid siduda neid tänapäevase feminismiga on pehmelt öeldes kahepalgeline. Olles ise olnud üle 5 aasta taimetoitlane ja mitte kunagi karusnahku ostnuna leian, et muretseda muna kui tibuloote söömise, loomade hukkamisviisi ja lihatoodete reklaami kooskõla puudumise jms pärast on silmakirjalik ja morbiidne olukorras, kus sama inimgrupp (feministid) propageerivad vabalt kõigile naistele ilma eriliste põhjusteta, maksumaksja kulul ja lapse isa nõusolekuta kättesaadavat aborti ning tõstavad kisa iga kord kui keegi julgeb näidata videot või kirjeldada, mis see abort õigupoolest on ja kuidas täpselt laps tükkidena emakast välja rebitakse.

Samuti on kummaline kuulda, et inimesed, kes toetavad aktiivselt lahutuse vaba kättesaadavust, laste jagamist vaheldumisi nädala või paari kaupa kahe kodu ja “pere” vahel, õigust teha lapsi tehislikult ilma teise vanema olemasoluta või kahe samast soost “vanemaga” peres, kes leiavad, et lapse omamine on nende inimõigus hoolimata lapsele teadlikult tekitatud kahjudest, on mures loomalaste vanematest eraldamise ja lehmade kunstliku viljastamise ning nende võimaliku peretrauma pärast.

Kuigi autor väidab, et “Iga lapski teab, et liha saamiseks tuleb loomad tappa”, siis tegelikult mina tean isiklikult lapsi, kes seda ei tea ja on veendunud, et liha tuleb lihtsalt poest või paremal juhul tehasest nagu raha tuleb seina seest kastist. Kuid selliseid lapsi on ilmselt vähem kui naisi, kes väldivad püüdlikult mõtlemist sellele, kuidas juhusliku või ilma rohkem kui füüsilistele naudingutele rajatud suhte kõrvalproduktist vabanemine täpsemalt seestpoolt välja näeb ja kuidas nad ennast hiljem selles osas tunda võivad.

Naiivsetele feministihakatistele soovitan lugeda üsna põhjalikku artiklit sellest, mida feminism endast tervemõistuslikust vaatenurgast täpsemalt kujutab.

http://www.frontpagemag.com/fpm/240037/marxist-feminisms-ruined-lives-mallory-millett

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s