Esileht » Lihtsalt rõõm » Kevad ja aastavahetus

Kevad ja aastavahetus

Kevad on mu kõige lemmikum aastaaeg. Peaaegu kõik aastaajad on lemmikud, kuid kevad on eriti hingelähedane. Kõige rohkem meeldib kevad mulle peale talve. Kui on olnud külm ja paks sillerdav lumi ja siis on kõigi teede ääres nired ja päike läheb järjest soojemaks ja linnud hõiskavad ja puudele tekivad pungad… Siis on selline tunne, et kõik on võimalik ja tekib kohe tegema hakkamiseks vajalik energia.

Ega mul ei ole midagi kevade vastu ka peale halli sügist. Päike ja sinine taevas kuluvad praegu ka hästi ära. Ja soe tuul on alati meeldivam kui külm tuul.  Paha lugu on siis, kui peale kevadet tuleb talv. See on väga sobimatu järjekord.  Seepärast võiks natuke ikka talve olla enne, kui päris kevadeks läheb. Nii umbes kuu või poolteist. Sellist korralikku lumist, sinise taeva ja päikesega. Ja siis juba kevad kuni suveni välja.

Peale eilset sooja päeva nägin öösel unes, et nõgesed õitsesid. Olin mingi väga vana maja juures ja selle kõrval oli paks kõrge nõgesetihnik, ebamaiselt siniste õitega. Väga ilus oli:)

Aastavahetus on samuti üks mu lemmikaegu. Õnneks aastalõpu ja uue alguse tunne ei sõltu talvetundest. Nagu iseenesest jookseb aasta aina tihedamalt meelest läbi ja uued plaanid tärkavad ja kosuvad ühtmoodi hästi nii lumevalgel kui soojas vihmas. Peagi kirjutan lähemalt aasta jooksul kogetust ja õpitust ja uuel aastal ootavast.

Uue aasta algus on sobiv aeg unistused südamesopist üles otsida, tuulutada ja särama lüüa ja kosutada reaalsete sammudega, et nad täituda saaksid:)

Selleks pakun uuel aastal uuesti e-kursust “Kuidas unistada nii, et unistused täituvad”. Unistamine on üks mu lemmiktegevusi ja iga aasta leian jälle imestusega, kui palju on täide läinud. Kohati kiiremini, kui oleks osanud unistadagi. Ja kuidas unistustes, mis on nii suured ja mahukad, et nende täitumisele võiks mitu eluiga kuluda, on järjest enam detaile juba paigas.

Võta Sina ka uuel aastal aega unistamiseks:) 

Veel kuni 1. jaanuarini saad kiire otsustaja osalustasu eest lisaks sõbra ka kaasa võtta.

Ja eriti põhjaliku uue aasta kingituse saad endale teha Koduklubiga, mis on kuni 1. jaanuarini 1/3 võrra soodsam:)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s