Esileht » Koduloomine » Eluviis » Kuidas unistada nii, et unistused täituksid?

Kuidas unistada nii, et unistused täituksid?

Siiani küsimustikule vastanutest kõige suurem osa soovis toetust teemal „kuidas unistada nii, et unistused täituvad“. Seepärast korraldan 5.-19. detsembril sellele küsimusele vastamiseks uue e-kursuse.

5.-19. detsembril toimub e-kursus „Kuidas unistada nii, et unistused täituvad“.

Kursusel jagan kõige efektiivsemaid tehnikaid, mis on mul aidanud unistada nii, et unistused mind ennast edasi kannavad ja teisi kaasa tõmbavad. Näidetena jagan oma isiklikest päevikutest väljavõtteid teekonnal unistuse teadvustamisest täitumiseni, sh täitumise takerdumistest. Pean unistamist üheks oma tugevaimaks küljeks ja näiteid on mul igat sorti:)

Kursusel osalemise eelduseks on, et Sul on olemas unistus, mille täitumisele soovid aktiivselt kaasa aidata. Unistus võib olla ebamäärane või väga selge, suur või väike, värske või kauaaegne. Ta võib olla alles puutumata või juba täitumise teel kusagile takerdunud.

Kursusel osalemise jooksul lood oma unistusega kindla kontakti, leiad üles unistuse täitumiseks vajalikud tingimused ja sammud ning alustad vajalike tingimuste loomist ja reaalsete sammude astumist.

Kursus toimub e-maili teel listis, milles osalejad saavad oma kogemusi ja unistusi jagada. Materjale saadan listi kolm korda nädalas.

***

Osalustasu on 100 eurot.

Uudiskirja lugejatele on  soodustus 10%.

Koduklubi liikmetele on kursus aastapaketi sees.

Liitumiseks kirjuta ivooglaid@gmail.com.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s